Welcome to the official site United Future World Currency
  
Mince budoucnosti prezentovaná lídrum G8
Vzorek prvního "testu" meny z mezinárodního projektu pro novou globální menu pojmenovanou "Spojená Budoucnost Svetové Meny - Eurodollar," byl prezentován jako exkluzivní dárek lídrum G8: Barack H. Obama, Dmitij Anatolyevich Medvedev, Gordon Brown, Nicolas Sarkozy, Angela Merkel, Silvio Berlusconi, Taro Aso, Stephen Harper, Jose Mauel Barroso, Fredrik Reinfeldt.
Finální název a symbol pro novou menu bude rozhodnut v souteži mezi detmi z tisíce škol po celém svete, organizované Museo del Tempo. Nápad vznikl v Itálii pod ochranou Italského premiéra a Italské státní pokladny. Ackoli cílem je spojit USA s EU, bude tento projekt otevren i jiným státum. Príklad Eura, které dokázalo spojit zeme odlišné historie a kultury pod jednou menou je dukazem, který demonstruje jak tento projekt muže obživnout spojením národu z ruzných kontinentu.

Italský premiér Silvio Berlusconi reagoval na tento projekt koordinátora Sandro Sassoliho takto: "Je zajímavé, že mladí studenti z ruzných zemí se mužou zaclenit do mezinárodního projektu, který jim pomáhá rozumet urcitým aspektum mezinárodní ekonomické politiky a dovoluje jim pripravit se na menovou budoucnost ve kterou doufáme."
Sandro Sassoli prišel na nápad tohoto projektu v roce 1996 po konzultaci s Arthurem Schlessingerem Jr., nekdejší poradce pro prezidenta John F. Kennedy. Mezinárodní porota složena z lídru tech nejprestižnejších mincoven, ekonomu, majitelu Nobelovy ceny a osobností ze sveta kultury a žurnalistiky budou vybírat a hodnotit tu nejlepší práci detí týkající se nové meny.
Belgická královská mincovna, jedna z nejprestižnejších na svete byla první, která vydala vzorek mince pro tuto novou menu, mimorádná zlatá ražba, která byla venována sumitu G8. Mince byla navrhnuta Lucem Luycxem,který je autorem Euro mince. Projekt bude studovat bezpecnost a metody proti padelání, taktéž již experimentuje s rešením "inteligentních" penez.
Mena bude verejne testována v Miláne na Universal Expo v roce 2015 .
International Trademark - Copyright © 2009 - United Future World Currency - info@futureworldcurrency.com