Welcome to the official site United Future World Currency
  
They have informed about UWFC project
Medvedev nšitas G8 tippkohtumisel tuleviku maailmaraha

Venemaa president Dmitri Medvedev näitas läinud nädalal G8 tippkohtumisel kuldmünti illustreerimaks, kuidas võib välja näha tulevane maailmaraha, vahendab Bloomberg.
Medvedev näitas münti 10. juulil pressikonverentsil ja ütles „Võibolla ühel päeval muutub midagi sellelaadset maailma rahaks. Te saate seda käes hoida ja kasutada maksevahendina.“
Kuldmündid kingiti maailma juhtivate tööstusriikide liidritele, ütles endine ajakirjanik Alessandro Sassoli, kes veab projekti, mida ta nimetab ühiseks tuleviku maailmavaluutaks.
„Mõtlesime kaasata vene müntimiskojad ja tuhandete koolide õppurid üle maailma, et leida valuutale konkursi teel nimi,“ ütles Sassoli. Ta andis Medvedevile ümbrikus projekti kirjeldava kirja ja palus asja kohta Venemaa presidendi arvamust.
Medvedev on pannud USA dollari kui maailmavaluuta küsimärgi alla. Venemaa pakkus aprillis Londonis välja valuuta loomise, mis ei ole ühegi maa oma. Venemaa ei liitunud G8 tippkohtumisel Hiina üleskutsega uue reservvaluuta loomiseks. Medvdevi majandusnõunik Arkadi Dvorkovitš ütles, et reservvaluuta sobib paremini G20 formaati.
Medvedev ütles pressikonverentsil, et fakt, et münt on münditud, tähendab, et inimesed hakkavad ideega harjuma. Mündil on ühel küljel number 1 ja kiri unity in diversity ning teisel küljel united future world currency. Piiratud kogus münte on löödud Belgia rahapajas. Sassoli sõnul on mündil sarnaselt euroga läbimõõduks 29 millimeetrit ja ta kaalub 15,55 grammi puhast kulda. Löödud on kuni 20 kuldmünti ja 150 hõbemünti. Sassoli ütles, et G8 organisaatorid ja Itaalia peaminister Silvio Berlusconi valitsus palus toota tippkohtumiseks 13 kuldmünti ja kümme hõbemünti. Sassoli ütles, et ta on saanud kollektsionääridelt ostusoove hinnaga 12 000 eurot tükist, kuid projekt ei ole siiani äriline.
60aastane Il Tempo endine ajakirjanik veendus idees 1996. aastal vestlustes USA president John F. Kennedy assistendi Arthur M. Schlesinger juunioriga.
„Usun tugevalt, et ühel päeval, mis ei ole kaugel, lülitub majandusse uus valuuta,“ ütles Sassoli.
Medvedevi pressiesindaja Natalja Timakova ütles, et münt saab endale väärilise koha presidendi kingituse kollektsioonis. Ta keeldus ütlemast, kas Venemaa selles projektis osaleb.

By: http://www.ap3.ee/?PublicationId=e7959f93-8426-4eff-87d1-0d18bdea4eba
published on: 15.07.2009, 10:25

 

International Trademark - Copyright © 2009 - United Future World Currency - info@futureworldcurrency.com